Tõlked ja muud keelelahendused ehitusvaldkonnas

429
Ehitustööstuses tegutsedes olete kahtlemata teadlik sellest, kui oluline on täpsus ja tähtaegadest kinni pidamine. Olete professionaal, kes ei saa endale lubada mis tahes reeglitest kõrvalekaldumist, kuna mõistate ka kõige pisemate üksikasjade tähtsust ning eeldate, et teie koostööpartnerid on täpselt sama vastutustundlikud.
 
Skrivanek pakub ehitusettevõtetele hoolikalt teostatud ja tehniliselt täpset kirjaliku ja suulise tõlke teenust ning teisi keelelahendusi, olles tähtaegade suhtes äärmiselt kohusetundlik. Meie meeskond koosneb ehitusvaldkonnas pädevatest ja sel alal kogemust omavatest keelespetsialistidest ning meie vilunud projektijuhid annavad endast parima, et tagada sujuv tööprotsess isegi kõige keerukamate projektide korral.
 
Olenemata sellest, kas vajate kirjaliku tõlke teenust või olete huvitatud suulise tõlgi tellimisest oma ärikohtumistele, tagavad Skrivaneki keelespetsialistid kõrge kvaliteedi kõikvõimalike tõlgete korral, sealhulgas ametlikud trükised, hankedokumentide tingimused ja kirjeldused, erinevad turundusmaterjalid, tehnilised projektidokumendid ja mis tahes muud tõlkimist vajavad tekstid.
 
Meie keelespetsialistide meeskonda on kaasatud mitte üksnes filoloogiaharidusega inimesed, vaid ka inseneriteadustes pädevad eksperdid, mis on õige terminoloogia kasutamise seisukohast ülioluline. Hoonete ja tee-ehitus, mitmesugused ehitustööd siseruumides, elektripaigaldised, arhitektuuriteenused või mis tahes muud ehitustööd – me pöörame eraldi tähelepanu igale üksikasjale, kuna vaid sel viisil on võimalik tagada standardile vastavad tehniliselt täpsed tõlked.
 
Skrivanek pakub ehitusvaldkonnas kõigis levinumates Euroopa keeltes järgmiseid teenuseid:
 
  • pakkumuste ja nende eri etappidega seotud tehniliste dokumentide tõlkimine;
  • erinevate digitaalsete ja trükivormingus turundusmaterjalide tõlkimine, sealhulgas müügidokumendid, toodete teabelehed ja brošüürid;
  • jooniste ja plaanide tõlkimine ning kujundus, sealhulgas trükiettevalmistuslahendused (DTP);
  • ehituslepingute, eeskirjade ja lubade tõlkimine;
  • hinnangute ja sertifikaatide tõlkimine;
  • arhitektuurivaldkonna tõlked;
  • sünkroon- või järeltõlge erinevateks üritusteks, sealhulgas konverentsid, ärilõunad või -õhtusöögid ning ärikohtumised;
  • erialane keeleõpe;
  • muud keelelahendused vastavalt teie vajadustele.
Võtke meiega ühendust! Kuulame meeleldi teie soove ja töötame välja just teile sobiva lahenduse.